Dwujęzyczna Niepubliczna

607 59 55 99 / 726 70 89 99

sekretariat@akademiaodkrywcow.leszno.pl

Z życia Akademii

Szczęścia, uśmiechu, radości, spełnienia wszystkich marzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli dzisiaj uczniowie Akademii Odkrywców wszystkim Koleżankom i Paniom.

Kolejna wystrzałowa dyskoteka za nami! Było tanecznie, kolorowo i pyyysznie! Tym razem bawiliśmy się w stylu meksykańskim. Oj działo się, działo!

Za nami rozstrzygnięcie jesiennej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon”. Nasi uczniowie jak zwykle spisali się na medal.

Dzień Babci i Dziadka w klasach ,,Zdolni Siódmoklasiści" i ,,Genialni Ósmoklasiści".

Dzień Babci i Dziadka w klasach ,,Rezolutni Czwartoklasiści" i ,,Unikalni Piątoklasiści".

Dzień Babci i Dziadka w klasie ,,Wybitni Trzecioklasiści".

Dzień Babci i Dziadka w klasach ,,Znakomici Pierwszoklasiści" i ,,Ambitni Drugoklasiści".

Dzień Babci i Dziadka w grupie przedszkolnej ,,Podróżnicy".

Uroczysta wigilia klasowa to wyjątkowy moment, kiedy jesteśmy wszyscy razem ❤️Cudownie było usiąść przy wspólnym stole i złożyć sobie życzenia bożonarodzeniowe🎄

Wszyscy już nie mogliśmy doczekać się Świąt Bożego Narodzenia🎄W przeddzień wigilii nauka nie była nam już w głowie, dlatego wybraliśmy się do kina 🍿

Jasełka i koncerty świąteczne już za nami🎄❄️

Przygotowania do świąt idą w Akademii pełną parą🎄 Tym razem poświęciliśmy czas na przygotowanie świątecznych pierniczków.

Grudzień to cudowny czas, który przygotowuje nas na Święta Bożego Narodzenia. Właśnie dlatego, wybraliśmy się wraz z uczniami Akademii do fabryki bombek.

6 grudnia to bardzo ważna data w kalendarzu wszystkich dzieci. Tych małych, i tych trochę większych. Jak co roku, odwiedził nas Święty Mikołaj! Przedszkolaki i uczniowie Akademii otrzymali od niego wspaniałe upominki i mogli osobiście przekazać napisane przez siebie listy. To były magiczne chwile, cieszymy się, że mogliśmy przeżyć je razem. Dziękujemy Mikołaju, do zobaczenia za rok.

17 listopada 2022 roku w Akademii Odkrywców odbył się IV Szkolny Konkurs Recytatorski. W tym roku postawiliśmy na twórczość Marii Konopnickiej. Uczniowie, jak zwykle, dali z siebie wszystko!

11 listopada uczniowie oraz przedszkolaki z Akademii Odkrywców wzięli udział w akcji "Szkoła do hymnu". Upamiętniając rocznicę odzyskania przez Polskę niepodłeglosci, o godz. 11:11 wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy cztery zwrotki hymnu państwowego. "Jeszcze Polska nie zginęła..."-te piękne słowa rozbrzmiały dziś głośno w murach naszej Akademii.

Nasza coroczna rowerówka do Osiecznej znowu zakończyła się wielkim sukcesem. Było niesamowicie!

Kolejna fantastyczna wycieczka już za nami. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci w Starej Chacie u Kowola w Kluczewie.

Akademia Odkrywców

Iglasta 4, 64-100 Leszno